Arnavutköy Kurye Sigorta

 Lütfen dikkatlice okuyunuz. Gönderinin toplam ağırlığı üzerinden hesaplanan pound başına maksimum 2,00 $ sorumluluk. Cam eşyalar kapsam dışıdır. Bu ürünleri Gecelik veya Aynı Gün hizmetiyle teslim etmiyoruz. Ürünün kırılgan yapısından dolayı. 

(getButton) #text=(7/24 Arnavutköy Kurye Çağır) #icon=(buy) #color=(#d49b03)

(toc) #title=(İçindekiler)

Arnavutköy Kurye Sigorta

Taşıyıcının sorumlu olabileceği herhangi bir kayıp veya hasar miktarı, konşimento ön yüzünde daha yüksek bir değer beyan edilmediği sürece, gönderinin toplam ağırlığı üzerinden hesaplanan pound başına 7,00 TL (veya kilogram başına 10,00 TL) aşmayacaktır. 

Gönderici ile ayrıca özel bir anlaşma olarak mutabakata varılmıştır ve malların niteliği veya olağanüstü değeri hakkında herhangi bir açıklama yapılmasına bakılmaksızın, kazanç veya kar kaybı da dahil olmak üzere dolaylı, tesadüfi veya dolaylı zararlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü kayıp veya hasarın tutarı İhmal veya ağır ihmalden kaynaklansın veya kaynaklanmasın.

Malların kaybolması veya hasar görmesi ve/veya yanlış teslimattan, malların teslim edilememesi veya tesliminde gecikmeden kaynaklanan ve taşıyıcının göndericinin sahibine ve alıcıya karşı sorumlu olabileceği herhangi bir şekilde. 

Ek Arnavutköy Kurye Sigortası

Herhangi bir üçüncü taraf, sözleşme, haksız fiil veya başka bir nedenle, hiçbir durumda i) taşımacının esaslı ihlali durumunda, taşımacının yukarıda belirtilen azami sorumluluğuna eşit olan tutardan ve tüm navlun ve diğer masrafların tutarına eşit olan miktarı aşamaz. işbu belge kapsamında ödenen ücretler ve ii) diğer durumlarda taşıyıcının azami sorumluluğuna/yukarıda belirtilene eşit bir miktar. 
Ek Sigorta Değerli eşyalarınız için normal teminat/sorumluluğumuzun ötesinde ek sigorta satın almak için, maksimum 3000,00 $ değerine kadar sigortalı değerin 100,00 $'ı başına 8,00 $ oranında satın alabilirsiniz.(alert-success)
Arnavutköy kurye, sorumluluğu kabul etmeden ve gönderilmeden önce tüm gönderileri görüntüleme/inceleme hakkını saklı tutar. CAM/ÇİN/MERMER ve MÜCEVHER ürünleri kapsam dahilinde DEĞİLDİR. Güvenli Kuryenin sorumluluğu kabul edebilmesi için ek sigorta talebine ilişkin tüm ayrıntıların telefonla ve yazılı olarak bildirilmesi gerekir.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(tamam, anladım) #days=(20)

Web site çerezlerini kullanıyoruz. Kontrol
Ok, Go it!
7/24 WhatsApp